Akhisar

görünüm Grid Liste
Sırala

Badem Dolgulu Jumbo Yeşil Zeytin 2Kg

Biliyoruz ki kendimizi ödüllendirmeyi ve farklı olmayı seviyoruz. İşte tam sizlere göre bir ürün "Altınköy Badem Dolgulu Yeşil Zeytin" dalından sofraya aynı renkle ulaştırılan bu zeytinlerimiz üretim aşamasında sadece tuz ve limon tuzu ile olgunlaştırılır. Ardından her biri hijyen ve ürün güvenliği politikamız çerçevesinde fermante edilmiş badem taneleri ile dolgulandırılarak sofralarınıza ulaştırılır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
69,95 ₺

Biber Dolgulu Jumbo Yeşil Zeytin 2 Kg

Dalından sofraya aynı renkle ulaştırılan bu zeytinlerimiz üretim aşamasında sadece tuz ve limon tuzu ile olgunlaştırılır. Ardından her biri hijyen ve ürün güvenliği politikamız çerçevesinde tek tek salamura edilmiş kırmızı kapya biber ile dolgulandırılarak sofralarınıza ulaştırılır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
38,00 ₺

Çekiçge Kırma Yeşil Zeytin 2 Kg

Büyük annelerimizin o çekiçle tek tek kırarak salamuraya bastıkları zeytinleri bilirsiniz. İşte tam o zeytin. Sizi her tanesinde çocukluğunuza götürecek, her tadında lezzeti doğallığı hissedeceğiniz bu ürün tam bir köy kırması. Salamura yöntemiyle sadece tuz ve limonla olgunlaştırılan bu ürünümüzü çok seveceksiniz. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
40,00 ₺

Dilimli Zeytin Salatası 5 Kg

Dilimli yeşil zeytinlerin, mısır taneleri, özel baharat karışımları ve zeytinyağı ile marine edilmesi sonucu yapılan ürünümüz kahvaltı sofralarınızda vazgeçilmeziniz olacaktır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
80,00 ₺

Girit Kalamata Yeşil Zeytin 2 Kg

Bu koca koca zeytinler sofranızda çok ihtişamlı duracak. Dalından sofraya metoduyla hiçbir renk değiştirmeyen Aydın yöresinin bu zeytini özel salamura teknikleriyle paketlenerek sofralarınıza ulaştırılmaktadır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
40,00 ₺

Izgara Zeytin 2.75 Kg

Tam gurmelere layık dediğimiz ürünümüz "Altınköy Grill Zeytin" doğal fermante edilen yeşil zeytinlerin her tanesinin çekirdeklerinin özenle çıkarılması ve el değmeden üretim metodu ile ızgara edilmesi, taşköprünün o mis kokulu sarımsağı, arpacık soğan ve dağ kekiği ile marine edilmesi sonucu üretimini tamamlayan bu ürünümüz tamamı zeytinyağı ve yüksek kalite değerlerine sahip mısırözü yağı ile ambalajlanarak servise sunulmaktadır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
67,50 ₺

Kaya Koruğu Turşusu 5Kg

Urla'nın, Fethiye'nin, Göcek'in denize bakan kayalıklarında yılda sadece 2 defa toplanabilen bu ürünümüz yüksek zahmetlerle ve en doğal şekliyle meze severlerin sofralarına ulaştırılmaktadır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
55,95 ₺

Limon Dolgulu Jumbo Yeşil Zeytin 2Kg

Ekşi severler işte tam sizlere göre bir ürün "Altınköy Limon Dolgulu Yeşil Zeytin" dalından sofraya aynı renkle ulaştırılan bu zeytinlerimiz üretim aşamasında sadece tuz ve limon tuzu ile olgunlaştırılır. Ardından her biri hijyen ve ürün güvenliği politikamız çerçevesinde fermante edilmiş limon kabukları ile dolgulandırılarak sofralarınıza ulaştırılır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
52,00 ₺

Milas Çizik Zeytin 2Kg

Milas bölgesi bodrumun o tuzlu denizinin rüzgarını alan bu bölge bizler için çok özel. Milas'ın eşsiz nefasete sahip bu zeytini dalında kırmızılaştığında özenle toplanır, yumuşak dokusuyla eşsiz bir keyif veren bu ürünümüzü çok seveceksiniz. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
42,95 ₺

Natural Siyah Sele Zeytin 2Kg

Çocukluğunuzdaki tatları özlediğinizi biliyoruz…Özenle seçilmiş gemlik tipi siyah zeytinlerimiz sadece tuz ile yuvarlama yöntemiyle olgunlaştırılarak acılığı giderilmekte ve yağlanarak paketlenmektedir. Anne eli değmiş gibi olan bu ürünümüz üretimin her aşamasında hiçbir kimyasal ve katkı maddesi ile temas etmemektedir.
55,00 ₺

Natural Sızma Zeytinyağı 5Kg

Max 0.8 Asit. Edremit bölgesinin yüksek nefasete sahip zeytinlerinin sıkılması sonucu elde edilen bu ürünümüz, yemeklerinizin, salatalarınızın ve mezelerinizin tamamlayıcısı. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
74,95 ₺

Peynir Dolgulu Jalapeno Biber 2.5 Kg

Acı severlerin hiç şüphesiz gözdesi. Üstüne birde içindeki zeytinyağlı lor karışımımız ile tatlı bir acılık sunan bu ürünümüz iştahınızı çok açacak !!! Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
61,50 ₺

Peynir Dolgulu Kardola Biber 2.5 Kg

Doğal(Natural) yollarla olgunlaştırılan kardola biberlerimizin içleri temizlenerek, zeytinyağlı özel lor karışımımız ile doldurularak bitkisel yağın içinde servis edilir. Tüketim zevkinize göre servis öncesi pul biber ve kekik ile güzel bir görsel sunuma kavuşabilirsiniz. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
61,50 ₺

Portakal Dolgulu Jumbo Yeşil Zeytin 2Kg

Fresh tat severler işte tam sizlere göre bir ürün "Altınköy Portakal Dolgulu Yeşil Zeytin" dalından sofraya aynı renkle ulaştırılan bu zeytinlerimiz üretim aşamasında sadece tuz ve limon tuzu ile olgunlaştırılır. Ardından her biri hijyen ve ürün güvenliği politikamız çerçevesinde fermante edilmiş portakal kabukları ile dolgulandırılarak sofralarınıza ulaştırılır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
52,00 ₺

Yunan Tipi Mor Kalamata Zeytin 2Kg

Kalamata zeytini bilirsiniz, mutlaka bir şarküteri tezgahında yada gurme bir restaurantın sabah kahvaltısında rastlamışsınızdır. Aydın bölgesinin o eşsiz nefasette zeytinleri, özel ustalığımız ve ürünün salamurasındaki biberiye sarımsak aromasıyla alışkanlıklarınızı çok değiştirecek. Mor rengi ürünün dalında olgunlaştırılmasının sebebidir. Üretiminde hiçbir renklendirici ve katkı maddesi kullanılmamaktadır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.
40,00 ₺